Firma super panel ma w swojej ofercie artykuły, które perfekcyjnie się sprawdzają w budowlance. Zapoznaj się z ich asortymentem - są to obróbki blacharskie, montażowe akcesoria, płyty wielowarstwowe czy też chłodnicze drzwi.

Warstwowe płyty ścienne - zróżnicowane ciekawostki

Obudowy lekkie dachów bądź ścian w obiektach przemysłowych i magazynowych, oraz budynkach użyteczności publicznej są zazwyczaj produkowane z materiału takiego jak płyty warstwowe w okładzinach metalowych. Płyty te produkuje się z dwóch zewnętrznych metalowych okładzin, odgrodzonych pomiędzy nimi wklejonym rdzeniem, który pełni rolę izolacyjną. Znakomite parametry izolacyjności oraz prawidłowy poziom efektywności to coś, co możemy zdobyć dzięki wykorzystaniu takich płyt warstwowych.

Sposób instalacji płyt takich jest błyskawiczny i nieskomplikowany. Dla kwalifikowanej obsady wykonawczej, instalacja może zająć tylko kilka godzin. Taki wspomniany montaż zawiera różne etapy, zarówno ściennych płyt jak i dachowych. W cyklach takich występują zwykle m.in wyładunek transportu z pomocą budowlanego mechanizmu, instalacja podkonstrukcji lub też np. ściąganie folii zabezpieczającej płyty. Każdy profil obiektu będzie przykładny dla tego materiału, co niewątpliwie trzeba wiedzieć. Uprzemysłowienie to podstawowy cel, do którego są zwykle wprowadzane.

Drzwi chłodnicze - do czego są wykorzystywane oraz w jakim pomieszczeniu bardzo dobrze się sprawdzają?

Do miejsc, w których temperatura waha się od 0 do 5 stopni, zastosowane raczej muszą być drzwi chłodnicze. Zwłaszcza do ich okrycia stosuje się takie materiały jak: stal kwasoodporna, stal powlekana, ale również jest możliwość lakierowania drzwi na wybrany kolor. Do wykorzystania w chłodniach i miejscach o środowisku kontrolowanym, zwykle instalowane są zawiasowe chłodnicze drzwi. W wnętrzach, w których temperatura powinna być najkorzystniej dla danych produktów dopasowana, sprawdzą się właśnie tego typu drzwi do chłodni, a mogą to być na przykład: centra dystrybucji żywności, napojów i wyrobów farmaceutycznych. ale też podwójnej. Parametry izolacyjne odnoszą się jakiegokolwiek modelu. Ościeżnica takich drzwi chłodniczych może zostać zamocowana do ściany, która jest wykonana z płyt warstwowych oraz muru. Odsuwane drzwi chłodnicze mogą zostać dla niektórych poszukujących tego rodzaju sprzętu niezwykle użyteczną możliwością. We wnętrzach, gdzie panuje energiczny ruch, sprawdzą się wahadłowe drzwi, których nie trzeba nieustannie przymykać.

Tagi: Biznes

Brak komentarzy

Zostaw komentarz