Fenomenalny mecz reprezentacji narodowej Brazylii - wygrana z narodową drużyną Korei Południowej rezultatem cztery do jednego!

Trwające obecnie światowe mistrzostwa są niezwykłe pod wieloma względami i nie da się temu zaprzeczyć. Zakończyły się już potyczki grupowe, więc przyszła pora na to, co piłkarscy fani najbardziej kochają. Chodzi oczywiście o fazę pucharową, gdzie nie są wybaczane błędy i przegrana eliminuje Cię z turnieju oraz marzeń o zwyciężeniu tytułu mistrzowskiego. W niedzielę kadra Polska poniosła klęskę z narodową drużyną Francji rezultatem 1 do 3 i została wyeliminowana z mundialu. Dla piłkarskich kibiców w naszym kraju, ponieważ nie oznaczało to jednak końca emocji, ponieważ mundial nadal trwa. Warto z pewnością oglądać grę reprezentacji narodowej Brazylii, gdyż z pojedynku na pojedynek wygląda o wiele lepiej. Fenomenalnym tego przykładem było spotkanie 1/8 finału z kadrą narodową Korei Południowej, gdzie piłkarze reprezentacji Brazylii postanowili sobie urządzić strzelanie w pierwszej odsłonie. Już w szóstej minucie została strzelona pierwsza bramka dla drużyny Brazylii, a autorem był Vinicius Jr, który fantastycznie poradził sobie w polu karnym z defensywą oponenta.

Trzeba przyznać, iż dla reprezentacji narodowej Korei Południowej I połowa meczu była prawdziwą tragedią. Szczególnie, że I odsłona zakończyła się prowadzeniem narodowego zespołu Brazylii wynikiem cztery do zera. Następne bramki zdobywali Neymar, Richarlison a także Paqueta. Obecni na trybunach fani piłki nożnej mogli odczuwać satysfakcję, ponieważ mieli okazję oglądać istny popis Brazylii. Tempo tego starcia mocno opadło w drugiej części. Brazylijscy piłkarze próbowali konstruować następne akcje, jednak gracze kadry narodowej Korei Południowej bardzo dobrze się bronili. Narodowa drużyna Korei Południowej pod koniec meczu strzeliła bramkę na otarcie łez, która była ozdobą tego pojedynku. Na uderzenie z dystansu zdecydował się gracz narodowej drużyny Korei Południowej, a bramkarz narodowej reprezentacji Brazylii nie miał szans na sprawną obronę. Ostatecznie to starcie zakończyło się rezultatem cztery do jednego dla Brazylii, która w 1/4 finału będzie się mierzyć z narodową kadrą Chorwacji. Stawką tego pojedynku będzie kwalifikacja do półfinału mundialu i gwarancja rywalizacji o medale.

Tagi: Online Sport

Brak komentarzy

Zostaw komentarz